Hizmetlerimiz

 Öz GülhanTurizm; her geçen gün ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir. 11 projemizle, günde yaklaşık 3000 personel, 148 servis aracı ile taşınmaktadır. 

Özgülhan Turizm olarak Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak ve bu yükümlülükleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek başlıca görevimizdir.

Öz GülhanTurizm bünyesinde var olan  özel transfer hizmetleri birimimiz;  sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine,  modern ve donanımlı araçlarla, deneyimli ve saygılı araç sürücüleri  ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir. 

Öz Gülhan Turizm olarak lüks konforlu araçlarımızla ülkemizin güzide tatil yerlerine sizleri taşımaktan gurur duymaktayız. Turlarımızla ilgili ayrıntılı bilgilere ilgili sayfa üzerinden ulaşabilir ve tüm detayları inceleyebilirsiniz. Ek olarak bilgi almak istediğiniz konular hakkında iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.