Kurumsal

Öz Gülhan Turizm Taşımacılık Hizmetleri

1986 yılından beri Şirketimiz;

Taşıma Sektöründe hedef kitlemiz olan Sanayi, Turizm, Eğitim sektörü ve Çok Uluslu Şirketlerde görev alarak; zamana ve insana olan saygımızla birleştirdiğimiz çağdaş bir hizmet anlayışının öncüsü olmuştur. Personel taşımacılığı ve Turizm alanında; T.S.E. Hizmet yeterlilik belgesi ve ISO 14001:2015 / 18001:2007 / 39001:2012 / 9001:2015 belgeleri ile bugün sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.

Sektöründe  köklü  geçmişi , istikrarlı  geleceği , disiplinli , geniş ve atılımcı  , özgüvenini  sağlamış  personelimiz  ile  her zaman en iyi  ve  en  kaliteli hizmeti  nasıl veririm  düşüncesiyle   Ar-Ge çalışmalarıyla  kendimize  soru  sormayı  ve  siz değerli müşterilerinden  gelen  değerlendirmeleri  ve  bu değerlendirmelerle birlikte  içimizdeki  hizmet  aşkıyla    gelecek yıllarda da  sizlere  hizmet  vermek  için  sektöründe  lider firmamız , insan hayatının  ne  kadar  değerli  olduğunun   farkında  olup , bu  konuda araçlarının   ve  çalışanlarının  sorunlarının  anında çözülmesini ,  güler yüzlü  hizmetini kendisine  her  zaman  ilke  edinmiştir.

1986 yılından beri Personel taşımacılığı sektörünün önde gelen kuruluş.

Tartışmasız liderlik ve ekol olma yolunda   her gün azimle, sizin sıcak sevginizle kendisine belirlediği yolunda hızla ilerleyen firmamız her zaman kendisini kanıtladığı gibi önümüzdeki yıllarda da bu çizgisinden hiçbir zaman taviz vermeyecektir. En önemli kavramın ‘zaman ve güvenlik’ olan taşıma sektöründe, ilkelerine sadık kalarak kendisine güven duyan müşterilerine daha yıllarca hizmet vermeye, onurla devam edecektir.

Sertifikalarımız

Şirketimize ait tüm resmi sertifikalar aşağıda yer almaktadır. ISO 14001:2015 / 18001:2007 / 39001:2012 / 9001:2015,yeterlilik ve kalite belgeleri ile şirketimiz bugün sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çevre Politikamız

 • Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için, tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmaktır.
 • Çevre ile ilgili tüm yasal gereklilikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak, sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.
 • Üretim yatırımlarında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.
 • Tüm atıklarımızı minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek, mümkün olduğunca geri kazanmayı, geri kazanımı olmayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmeyi, ettirmeyi böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltmak.
  Çalışanlarımıza, tedarikçi ve taşeronlarımıza çevre ile ilgili eğitimler vererek onları çevre konusunda bilinçlendirmek.
 • Çevresel performansımızın artması yönünde çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek,
  Bu amaç ve hedeflere ulaşmak için periyodik olarak gözden geçirmeleri taahhüt ederiz.

Kalite Politikamız

 • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
 • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmasını,
  İş süreçlerinin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesini,
 • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesini,
 • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetleri Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğü örnek bir kuruluş olmak için tüm gücüyle çalışmayı taahhüt etmektedir.