Özel Kültür ve Organizasyon Hizmetleri

Öz Gülhan Turizm Taşımacılık Hizmetleri

Öz Gülhan Turizm olarak lüks konforlu araçlarımızla ülkemizin güzide tatil yerlerine sizleri taşımaktan gurur duymaktayız.

Turlarımızla ilgili ayrıntıları aşağıdaki bölümlerden ilgili bağlantıları takip ederek ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz.

Günübirlik Turlar
Taşımacılık hizmetini bilgi, tecrübe ve ilkeli hizmet anlayışıyla sürdüren Öz Gülhan Turizm sizlere ideal taşımacılık hizmeti ve kalitesini sunmayı garanti etmektedir. Günü birlik gezi organizasyonlarımızda lüks Mercedes ve Starliner otobüsler ile hizmet vermekteyiz.
Profesyonel kaptanlarımız ve rehberlerimiz eşliğinde kaliteli hizmet güven ve konforun keyfini yaşayacaksınız.

Konaklamalı Turlar
Konaklamalı gezilerinizde en önemli unsur profesyonel organizasyon hizmetinin koşulsuz sağlanmasıdır.
Siz misafirlerimize sunduğumuz kaliteli, güvenli ve konforlu hizmetimizde sağladığımız devamlılık firmamızın yarattığı farklılıktır. Tur organizasyon talepleriniz deneyimli ekiplerimiz tarafından planlanarak sorunsuz bir tatil yaşamanız sağlanmaktadır.

Firmamız Hakkında

1986 yılından beri şirketimiz taşıma sektöründe hedef kitlemiz olan Sanayi, Turizm, Eğitim sektörü ve Çok Uluslu Şirketlerde görev alarak; zamana ve insana olan saygımızla birleştirdiğimiz çağdaş bir hizmet anlayışının öncüsü olmuştur. Personel taşımacılığı ve Turizm alanında; T.S.E. Hizmet yeterlilik belgesi ve ISO 14001:2015 / 18001:2007 / 39001:2012 / 9001:2015 belgeleri ile bugün sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmasını,
İş süreçlerinin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesini,
Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesini,
Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetleri Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğü örnek bir kuruluş olmak için tüm gücüyle çalışmayı taahhüt etmektedir.

Çevre Politikamız

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için, tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmaktır.
Çevre ile ilgili tüm yasal gereklilikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak, sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.
Üretim yatırımlarında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.
Tüm atıklarımızı minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek, mümkün olduğunca geri kazanmayı, geri kazanımı olmayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmeyi, ettirmeyi böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltmak.
Çalışanlarımıza, tedarikçi ve taşeronlarımıza çevre ile ilgili eğitimler vererek onları çevre konusunda bilinçlendirmek.
Çevresel performansımızın artması yönünde çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek,
Bu amaç ve hedeflere ulaşmak için periyodik olarak gözden geçirmeleri taahhüt ederiz.